TaylorMade TP5x Balls 2019

TaylorMade | Loptičky | Kód: M7154401
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
58,00 €
Ušetríte
11,60 € (20%)
46,40 €
38,67 € bez DPH
TaylorMade TP5/TP5x 2019 Ball

MORE SPEED IN THE MOST COMPLETE TOUR BALL

Balené s novými technológiami v roku 2019, TP5 / TP5x sa práve zrýchlil s väčším odrazovým efektom a optimalizovanými rýchlosťami rotácie. Nie je žiadna lopta rýchlejšia, žiadna lopta dlhšia a žiadna lopta lepšia ako najucelenejšia Tour ball.

ROZDIEL TP5/TP5x

TP5 ponúka v porovnaní s TP5x nižšiu kompresiu, nižší vzlet a viac rotácie s wedkou, čím pomôže zlepšiť vašu krátku hru - v konečnom dôsledku ponúka TP5 praktickejšiu golfovú loptičku s jemnejším pocitom.

5-VRSTVOVÁ KONŠTRUKCIA

Kľúč k dosiahnutiu vyššej rýchlosti bez negatívneho vplyvu na rotáciu pochádza z vlastnej 5-vrstvovej konštrukcie lopty TaylorMade. Vrátane Tri-Fast Core jadra, ktoré prináša maximálny let, nízku priľnavosť a Dual-Spin Cover, ktorý je vybavený ultra jemným a vysoko odolným uretánovým krytom, TP5 / TP5x ponúka kompletný výkon z tíčka až na grín.

* NOVÝ * SPEED-LAYER SYSTEM

Nový Speed-Layer System pozostáva zo štyroch stále tuhých vrstiev, čím sa dosiahne vyššia rýchlosť lopty. Výsledkom je väčšia vzdialenosť z odpaliska, väčšia kontrola vo vetre a viac rotácie okolo grínu.

* NOVÝ * HIGH-FLEX MATERIAL (HFM)

Model 2019 TP5 / TP5x je vybavený novým materiálom s názvom HFM, ktorý dodáva vyššiu rýchlosť lopty s väčším odrazovým efektom. HFM pôsobí ako pevne vinutá pružina, ktorá vytvára energiu a rýchlo odskočí a generuje vyššiu rýchlosť lopty.
- 12 lôpt v balení
Značka TaylorMade
Farba Biela

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.