Titleist PRO V1x 2019 Yellow

Titleist | Loptičky | Kód: T2146S
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
60,00 €
Ušetríte
9,00 € (15%)
51,00 €
42,50 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1
Titleist 2019 Pro V1 and Pro V1x

Titleist 2019 Pro V1 a Pro V1x nové golfové loptičky sú navrhnuté tak, aby opúšťali plochu palice s vyššou rýchlosťou a nižšou rotáciou pre väčšiu vzdialenosť a zároveň poskytovali najlepšiu kontrolu pri krátkej hre, ktorá pomôže hráčom dosahovať nižšie skóre. Pokroky v roku 2019 Pro V1 a Pro V1x zdôrazňujú neúnavnú misiu Titleist R&D tímu, ktorý neustále vylepšuje najlepšiu a najtrvácnejšiu golfovú loptičku.

2019 PRO V1 a PRO V1x TECHNOLÓGIA:
Inovácie v oblasti prvotriednej multi-komponentnej technológie a precízneho výrobného procesu spoločnosti Titleist sú kombinované s dodaním najpokročilejších modelov Pro V1 a Pro V1x, ktoré sú prvýkrát k dispozícii v bielej aj vysokej optickej žltej farbe: o 17% tenšia vrstva uretánového elastomérneho krycieho systému prináša vyššiu rýchlosť lopty. Pokrok technológie Castor's thermostéme urethane casting umožnil Titleist inžinierom odlievať tenšiu vrstvu vlastnej krycej formulácie, vyvinutú výhradne pre Pro V1 a Pro V1x, pričom si zachovala dôveryhodnú kontrolu a jemný pocit Drop-and-Stop ™.

Rýchlejšia ionometrová vrstva zvyšuje rýchlosť lopty a znižuje rotáciu pri dlhej hre. Vďaka tenšiemu krytu sa rýchlosť lopty zlepšila o 14% na Pro V1 a 11% na Pro V1x, čím sa vytvorili vyššie rýchlosti lopty pri nižšej švihovej rýchlosti driveru.

Nové 2,0 ZG procesné jadrá sú formulované na väčšiu vzdialenosť. Najvzdialenejšie časti pevného jadra Pro V1 a dvojitého jadra Pro V1x sa zvýšili v tuhosti pri zachovaní ich mäkkých centier, čo napomáha dosahovať vyššiu rýchlosť lopty a nižšiu rotáciu pri dlhej hre.

ROZDIEL MEDZI PRO V1 A PRO V1x:
Pri výbere medzi celkovým výkonom Pro V1 a Pro V1x, si hráči môžu všimnúť podobné rozdiely v lete, v pocite a v rotácii ako pri modeloch predchádzajúcej generácie. Lopty Pro V1 aj Pro V1x dosahujú vyššiu rýchlosť lopty a maximálnu vzdialenosť, konzistentný let, jednoduché ovládanie pri krátkej hre a dlhotrvajúcu odolnosť.

Pro V1 poskytuje optimálny let a rotáciu pre väčšinu hráčov, lietajú nižšie ako Pro V1x s prenikajúcou trajektóriou s veľmi jemným pocitom. Pro V1x letí vyššie, má väčšiu rotáciu pri železách a má mierne pevnejší pocit.

TECHNOLÓGIA PRO V1: 2019 Pro V1 je trojdielna, viackomponentná technológia s tenkým krytom uretánového elastomérneho krycieho systému, s rýchlejšou ionomérovou krycou vrstvou, novým 2,0 ZG procesným jadrom a štvorcestným dizajnom s guľovitými dimplami 352 ks.

PRO V1x-TECHNOLOGY: Pro V1x je štvordielna, viackomponentná technológia s tenšou vrstvou uretánového elastomérneho krycieho systému, s rýchlejšou vrstvou ionomikovej vrstvy, s novým dizajnom dvojitého jadra s procesom 2.0 ZG s počtom dimplov 328 ks.

- 12 lôpt v balení
Značka Titleist
Farba Žltá
,
5

Bol to dar. Obdarovany bol nadmieru spokojny.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.