Titleist T100S Irons 4-PW Steel

Titleist | Železá | Kód: 19787-45027
Novinka
Dostupnosť
Do 1-2 týždňov
Pôvodná cena
1 400,00 €
Ušetríte
168,00 € (12%)
1 232,00 €
1 026,67 € bez DPH
- Palice sú kované tak, aby vyhovovali pohľadu každého hráča. T100 sa inšpirujú odvážnou hrou s presnou vzdialenosťou, formovanie úderov na vysokej úrovni. Sú navrhnuté tak, aby pomohli najlepším hráčom dosiahnuť nižšie skóre.

- Plne kovaná konštrukcia modelu T100 vytvára solídnu, dôsledne ovládateľnú palicu, ktorá poskytuje presný výkon tých najlepších hráčov na svete.-

- Železá T100 využívajú vysoko kvalitný volfrám s vysokou hustotou v päte a na špičke. Stredne dlhé železá na kontrolu CG a vytvorenie dokonalého progresu. Proces spoločného kovania spája volfrám vo vnútri hlavy a vytvára najstabilnejší a najpevnejší možný pocit.

- Počas testovania boli tour profesionáli prekvapení rýchlosťou a čistotou pohybu T100 cez trávnik. T100 je s väčším výkyvom dokonalým príkladom toho, ako Titleist prináša lepší výkon z každého detailu.
Veľkosť Pravá, Stiff, #4-PW, AMT TOUR WHITE
Značka Titleist
Strana Pravá
Pohlavie Pánske
Shaft Stiff
Sklon #4-PW
Model AMT TOUR WHITE

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.