Titleist T200 Irons 5-PW Steel

Titleist | Železá | Kód: 538RSR5PE
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
1 200,00 €
Ušetríte
144,00 € (12%)
1 056,00 €
880,00 € bez DPH
- Či už ide o tvar na úrovni Tour a pocit z T100, alebo hrateľná vzdialenosť T200 alebo maximálna rýchlosť a odpustenie T300, séria T je výkonovo nabitá zostava. Táto inovácia sa je však iba z jedného dôvodu - pomôcť hráčom Titleistu zapísať na kartu nižšie čísla.

- Technológia Max Impact v modeli T200 znamená, že maximálnu rýchlosť získate z takmer každého bodu nárazu na tvári. Unikátne polymérové jadro vyvinuté v spolupráci s výskumom a vývojom golfových loptičiek Titleist poskytuje presné zvukové a tlmiace vlastnosti. To vedie k väčšej opakovateľnosti vzdialenosti.

- T200 obsahuje viac volfrámu ako ktorékoľvek iné železo série T. Má viac ako tretina celkovej hmotnosti hlavy strategicky umiestnená na päte a špičke pre vynikajúce MOI.

- Kovaná tvár T200 sa ovinie okolo podošvy, aby sa zvýšila rýchlosť lopty v dolnej časti palice. V spojení s progresívnym nastavením palice, ktorá posunie CG-ťažisko nižšie v dlhých železách, je výsledkom vynikajúceho letu lopty.
Veľkosť Pravá, Regular, #5-PW, AMT BLACK
Značka Titleist
Strana Pravá
Pohlavie Pánske
Shaft Regular
Sklon #5-PW
Model AMT BLACK

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.