Titleist T300 Irons 5-PW Graphite

Titleist | Železá | Kód: 539RGR5PE
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
1 020,00 €
Ušetríte
122,40 € (12%)
897,60 €
748,00 € bez DPH
- Technológia Max Impact umožňuje dosiahnuť maximálnu rýchlosť bez obetovania odpustenia cez celú tvár T300 strednej veľkosti. Unikátne polymérové jadro vyvinuté v spolupráci s výskumom a vývojom golfových loptičiek Titleist poskytuje presné zvukové a tlmiace vlastnosti. Každým úderom budete mať dlhší a rovnejší let lopty, tak aby ste sa v každom kole zamerali na lepšie skóre.

- Dlhšia dĺžka čepele v T300 zvyšuje MOI a je odborne vyvážená s volfránom v špičke. To udržuje CG-ťažisko presne tam, kde ho potrebujete pre konzistentnejší výkon.

- Rovnako ako každá palica, ktorú Titleist navrhuje, je T300 vytvorená s ohľadom na hráča. Jedná sa o rýchlo pôsobiaci, živo znejúci chrbát s tenšou hornou líniou a menším offsetom pre klasický vzhľad. Progresívne profily dokonale prechádzajú z krátkych želiez na vaše wedge.
Veľkosť Pravá, Regular, #5-PW, TENSEI AV RED AM2
Značka Titleist
Strana Pravá
Pohlavie Pánske
Shaft Regular
Sklon #5-PW
Model TENSEI AV RED AM2

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.