Titleist TruFeel White Balls 2020

Titleist | Loptičky | Kód: T6034S-BIL
Novinka
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
29,90 €
Ušetríte
4,50 € (15%)
25,40 €
21,17 € bez DPH
Titleist TruFeel je najměkšia golfová loptička s nízkou rotáciou na veľké vzdialenosti spolu s vynikajúcou kontrolou do a okolo greenu.

Ak uprednostňujete predovšetkým mäkký pocit a stále chcete bezkonkurenčnú kvalitu a výkon golfovej loptičky Titleist, zamilujete si všetky nové TruFeel.

Každý chce väčšiu dôveru v okolí greenu. Patentovaný obal TruFlex je navrhnutý pre vynikajúcu kontrolu nad vašimi krátkymi údermi, aby vám pomohol hrať lepšie a užívať si hru.

Ako v titleiste predĺžili nové TruFeel pre vašu hru? Vylepšili aerodynamiku, aby maximalizovali let, takže môžete zažiť väčšiu vzdialenosť tam, kde to vaša hra najviac potrebuje.

Nová dizajn TruFeel, inšpirovaný najobľúbenejšou pomôckou na zarovnanie, ktorá je k dispozícii na disku My Titleist, umožňuje ľahké zarovnanie bez toho, aby sa na nej musela vyznačiť čiara.

- 12 lôpt v balení
Značka Titleist
Farba Biela

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.