Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 282

 

Ak chcete na ihrisku skutočne obstáť, mali by ste voliť nielen kvalitné golfové vybavenie, ale taktiež správnu obuv. Takú, s ktorou budete mať vhodný postoj a dokážete sa pevne zaprieť v akomkoľvek teréne. Golfové topánky musia spájať praktickú stránku s tou estetickou a reprezentatívnou.

Topánky na golf prinášame od značkových výrobcov v mnohých veľkostiach, aby si ten správny produkt dokázal vybrať každý golfista s rozdielnymi fyzickými predpokladmi. V ponuke narazíte na športovú obuv, luxusné modely, elegantné a neutrálne topánky so širokým využitím.

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.