Všetko o nákupe

Po otvorení kamennej predajne, Vám naša spoločnosť prináša komfortný nákup prostredníctvom internetového obchodu. 

Ponúkame najlepšie svetové značky vo všetkých kategóriách. Zaručujeme najlepší výber oblečenia a golfového vybavenia. Spolupracujeme so značkami HUGO BOSS, RALPH LAUREN, EMPORIO ARMANI, CALVIN KLEIN, J. LINDEBERG a s mnoho inými, do ktorých Vás radi oblečieme. 

TITLEIST, MIZUNO, PING, TAYLORMADE, CALLAWAY a ďalšie značky, zaručujú najširší výber golfových palíc, bagov a doplnkov. Samozrejmosťou je vzdelaný personál, pravidelne absolvujúci produktové a odborné školenia, ktorý Vám poskytne poradenstvo, podporu a servisné služby.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.