1 – 24 / 176

 

Pripravte sa na nepriaznivé počasie na ihrisku. Vyberte si originálne a moderné golfové bundy od známych a preverených výrobcov. Pánske bundy s dlhým rukávom, vesty a ďalší sortiment tohto typu, s ktorým budete na ihrisku len žiariť.

Dámske bundy na golf sú s dlhým rukávom, poprípade bez neho. Pestrofarebné aj jednofarebné vzory, s ktorými môžete kombinovať a zladiť ďalšie časti golfového oblečenia.

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.