1 – 24 / 129

 

V golfe je potrebné vlastniť nielen golfové palice a loptičky, ale taktiež golfové príslušenstvo. Golfové doplnky pre každodennú hru, ale aj nástroje, ktoré sa Vám hodia v určitej situácií. Vždy ide o neoddeliteľnú súčasť výbavy amatérskeho aj profesionálneho hráča.

Doplnky na golf prinášame od profesionálnych výrobcov, u ktorých máte záruku vysokej kvality spracovania a mnohých variant vyhotovenia. K dôležitým produktom patria tíčka, rukavice, uteráky, markovátka, vypichovátka, lovítka a ďalšie. Zakúpte si golfové doplnky, s ktorými Vám pôjde golf pekne od ruky.

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.