1 – 24 / 63

 

Bag na úschovu golfových palíc, loptičiek a ďalšieho príslušenstva, ktoré potrebujete ku akejkoľvek hre a je neoddeliteľnou súčasťou kvalitnej golfovej hry. Ponúkame Vám prvotriedne bagy odlišného typu a vyhotovenia. Výrobky sú určené na nosenie cez rameno alebo upevnenie na vozík.

Golfové bagy vynikajú svojou špičkovou prepracovanosťou, dostatočným úložným priestorom a množstvom priehradiek pre ukladanie ostatných vecí a cenností. U nás si svoj bag vyberie jednoducho každý.

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.