1 – 24 / 46

 

Bez golfovej loptičky si golf nezahráte. Urobte si u nás poriadnu zásobu kvalitných loptičiek na golf a využite ich vlastnosti. Vyberať si môžete z mnohých variant s fyzicky odlišnými parametrami.

Nové golfové loptičky prinášame v rôznych farebných verziách. Vyberajte si modely s vysokou rotáciou, minimálnym odporom vzduchu a dlhým doletom. Spoľahnite sa na niekoľkovrstvové loptičky na golf, ktoré sa pýšia dlhou životnosťou a špeciálnym jadrom.

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.