1 – 24 / 73

 

Elegancia a vzhľadová prestíž hrajú v golfe veľmi dôležitú úlohu. Ak sa chcete v tomto smere pripraviť na chladnejšie počasie na ihrisku, tak sa zamerajte na golfové svetre.

Dámske svetre na golf majú reprezentatívny vzhľad. Ponúkame Vám varianty s dlhým rukávom alebo bez neho. V produktovom portfóliu nechýbajú golfové svetre ku krku, cez hlavu, so zipsom či s praktickým véčkovým výstrihom. Staňte sa neprehliadnuteľným elementom akéhokoľvek golfového ihriska.

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.