Informácie a novinky zo sveta golfu


Vyhrajte luxusný golfový zájazd na Cyprus

Patríte medzi milovníkov golfu a túžite svoje zážitky obohatiť o nezabudnuteľný zážitok a užiť si luxusnú dovolenku v päťhviezdičkovom hoteli? V spolupráci s Nemogolf.cz sme si pre vás pripravili vianočnú súťaž o týždenný letecký zájazd pre dvoch na ostrov Cyprus.

Čitať viac…

Ako si vďaka vizualizácii vylepšiť svoju golfovú hru

Osobný rozvoj, vizualizácia, ciele, afirmácie, mentoring či coaching. Výrazy, ktoré počúvame v posledných rokoch zo všetkých strán čoraz častejšie a či už ste fanúšikom svetoznámeho motivačného rečníka Tonyho Robbinsa alebo skôr duchovného vodcu Wayna Dyera, určite sa u vás na poličke skrýva aspoň jedna kniha o úspechu, motivácií, dosahovaní cieľov či sebarozvoja v rôznych oblastiach.

Čitať viac…

Oblečte sa na koniec sezóny

Jesenná sezóna je konečne tu a po extrémne horúcom lete nám ponúka možnosť obnoviť naše šatníky o nové must-have kúsky tejto jesene. Myslím, že aj tí najväčší milovníci leta už radi vymenia kraťasy za iný typ oblečenia. Či už hľadáte inšpiráciu pre jeden štýlový kúsok alebo chcete doplniť šatník o overenú klasiku, vybrali sme pre vás 7 tipov, z ktorých si v oboch prípadoch vyberiete. A viete čo je najlepšie? Mnohé sú stále vo výpredajových cenách! Nakupujte rýchlo, aby sa vám kúsok, ktorý podporí váš štýl a vašu osobnosť ešte ušiel.

Čitať viac…

Váš názor nás zaujíma - GOLFADVISOR.CZ

Nový golfový projekt, ktorý si rýchlo našiel svojich používateľov.  GOLFADVISOR je po zahraničných vzoroch systém pre zber, správu a spracovanie informácií od hráčov, ktorí odohrali na golfovom ihrisku svoju hru, alebo turnaj. A majú záujem ohodnotiť nielen ihrisko a jeho kvalitu, ale aj poskytované služby. Hodnotenie informácií je základom pre tzv. Hráčske hodnotenie odohraného ihriska. GOLFASVISOR nadväzuje na Český systém kvality služieb, jeho cieľom je najmä overovanie dosiahnutej úrovne kvality služieb. Na projekte sa tiež technologicky podieľa aj spoločnosť TeeTime Se, ktorá poskytuje rezervačné a odbavovacie služby golfovým rezortom a hráčom. 

Čitať viac…

Ovládnite golfové ihrisko s kvalitnou golfovou výbavou

Slnko, teplo, voda! Áno, leto je tu v plnom prúde, no nielen to. Aj golfová sezóna je v plnom prúde, a tak pokiaľ netrávite tieto horúce dni niekde na dovolenke, greene alebo v bazéne, pozrite si náš jedinečný výpredaj a urobte tak radosť sebe alebo niekomu inému. 

Čitať viac…

„Mladá krv“ golfu - FootGolf

Footgolf, zmes futbalu a golfu. Šport, ktorý si vyžaduje štandardnú futbalovú loptu, zatiaľ čo samotná hra sa odohráva na golfovom ihrisku a rovnako aj rešpektuje golfové pravidlá. Úplne prvým FootGolfovým turnajom bolo stretnutie holandských a belgických profesionálnych futbalistov zorganizované dvoma športovými novátormi Michaelom Jansenom a Basom Korstenom.

Čitať viac…

Golfové módne oblečenie vás uchráni aj proti počasiu

Golf – hra, ktorej sa venujú ľudia po celom svete už stáročia, má tiež niekoľko pravidiel. Okrem hracích pravidiel je dôležitý aj výzor golfistu. Na ihrisko si nemôžete vyjsť oblečení len tak v čomkoľvek. Muži obvykle nosia nohavice (pozor nie džínsy!) alebo šortky, ak je vonku slnečno. Ženy zas sukne, šortky a dlhé nohavice. Oblečenie však nemá spĺňať len kritéria etikety, ale aj ďalšie požiadavky.

Čitať viac…

Nepísané golfové pravidlá musíte dodržiavať

Golf nie je len o hre a pravidlách v nej. Je aj o čestnosti a ohľaduplnosti, ktoré sú tými najdôležitejšími zásadami. Práve pri hre, akou je golf, sa dá veľmi ľahko podviesť, preto každý z účastníkov hrá na svoju vlastnú česť. Z toho dôvodu existujú akési polooficiálna zdvorilosti či pravidlá a hráči by ich mali nielen ovládať, ale aj dodržiavať. Zásady sa delia na dve dôležité a to na správanie sa počas hry na ihrisku a starostlivosť oň.

Čitať viac…

Golfové zážitky bez ohľadu na počasie

Golf je obľúbenou vonkajšou aktivitou, ktorej prichádza na chuť stále viacej ľudí. Pomaly sa mu tak darí zbavovať nelichotivého označenia, že je len doménou bohatých. Golfové vybavenie však zoženiete pomerne výhodne, obzvlášť, keď si miesto jednotlivých palíc zaobstaráte kompletný set. Ten obsahuje sadu základných palíc, ktoré sú umiestnené v praktickom golfovom bagu. Potom už stačia len golfové loptičky a môžete sa pustiť do hry.

Čitať viac…

Je golfová hra vaša vášeň?

Ak áno, tak ste určíte rovnako ako my prepadli čaru tejto hry gentlemanov. Je prirodzené, že keď sa človek pre niečo nadchne, tak chce vedieť viac a hľadá informácie. Častým zdrojom informácii je internet, knihy, DVD ...

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.